Wideo prezentacja spodni roboczych Snickers Workwear FlexiWork+

Spodnie FlexiWork+ z workami kieszeniowymi

Wyjątkowa wygoda i swoboda podczas pracy. Super lekkie spodnie robocze z workami kieszeniowymi o dopasowanym kroju high-tech, wykonane z elastycznej, przewiewnej tkaniny ze wzmocnieniami z materiału Cordura® dla uzyskania ponadprzeciętnej łatwości ruchu oraz funkcjonalności.

Kilka cech głównych:

  • Dopasowany do ciała krój high-tech z bardzo lekkiego, ułatwiającego wentylację, elastycznego materiału oraz prawdziwie profilowane nogawki dla ponadprzeciętnego komfortu i swobody ruchu.
  • Zmodyfikowany system ochrony kolan KneeGuard z elastyczną tkaniną ponad kolanami pozwala na utrzymanie nakolanników w optymalnej pozycji co zapewnia ochronę i zwiększa wygodę podczas ruchu.
  • Wzmocnienia z materiału Cordura® zwiększające trwałość na kolanach, krawędziach nogawek, kieszeniach oraz workach kieszeniowych.
  • Łatwodostępne worki kieszeniowe, w tym z częścią zamykaną na suwak oraz kieszenie na nogawkach m.in. z mocowaniem na nóż, miejscem na telefon i odpinanym identyfikatorem.
  • Zintegrowany, ale wyjmowalny mocny pasek z mocnym, łatwo odpinanym poliamidowym zapięciem dla optymalnego dopasowania spodni.

Materiał:
Bardzo lekki ale wytrzymały elastyczny materiał Cordura® i tkanina rip-stop: 88% Cordura®, 12% elastan; 270 g/m2. 65% poliester, 35% bawełna; 200 g/m2. Wzmocnienia 100% Cordura®-Polyamide.

Rozmiary:
44-64, 88-124, 146-162, 192-212, 250-258