Tacwise/ Zszywacz / gwoździarka

Tacwise: 400ELS Pro – Gwoździarka ukośna

Wideo prezentacja gwoździarki ukośnej Tacwise 400ELS Pro.


400ELS to niewiarygodny komfort użytkowania oraz ukośny i pneumatyczny magazynek.

Master NailerTM 400ELS Pro to szybkie, lekkie i poręczne narzędzie o konstrukcji ukośnej, idealnie sprawdzające się w miejscach bardzo trudno dostępnych. 400ELS Pro wykorzystuje gwoździe aż o sześciu różnych długościach do maksymalnej długości 40mm i wbija je przy prędkości 30 sztuk na minutę – to więcej niż potrzeba dla praktycznie wszystkich zastosowań.

400ELS jest inna od pozostałych gwoździarek Tacwise, w tym wypadku kluczem do sukcesu jest ukośna konstrukcja magazynka, przez co narzędzie jest ekstremalnie kompaktowe i poręczne co sprawdza się najlepiej w bardzo ciasnych miejscach. Jest to również jedyny model wyposażony w uchwyt pokryty gumą antypoślizgową, odpinaną podstawkę, która idealnie się sprawdza przy układaniu podłogi i pozwala na odstawienie urządzenia w pozycji pionowej – gotowej do dalszej pracy, gumową końcówkę nie rysująca powierzchni i inne użyteczne funkcje..

  • Gwoździe ukośne typ 500 o długościach 15mm do 40mm
  • Pojemność magazynka: 100 gwoździ
  • Wymiary 210 x 290 x 57mm
  • Waga: 1,8 kg
  • Walizka ochronna
  • Minimalny odstęp od ściany 2mm

One thought on “Tacwise: 400ELS Pro – Gwoździarka ukośna

  1. Matko ile ja się kiedyś namęczyłem z podbitką i sztyfciarką to tylko moja bierna ręka wie haha Oczywiście człowiek zamiast dobrać narzędzie do pracy to pracował tym co miał. Ukośne pistolety faktycznie dają radę w wielu miejscach. Dobra prezentacja!

Dodaj komentarz